NLD, NVLD

Opis forum


#1 2011-05-14 10:57:58

no for disorders

Gość

Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

A może to nie są autyści czy enelde mający tylko aukorygowcy (au - sam, ko - od kontrast, oryg - oryginalny lub au - autyzm, koryg - korygować). Aukoryg to bardzo osobliwe zjawisko psychologiczne lub korygowanie autyzmu.

Omnimiksja to stan wymieszania najrozmaitszych stanów psychicznych u jednej osoby. Z jednej strony może być odbierana jako ktoś bardzo inteligentny, a z drugiej - poważnie upośledzonia. Przypomina to sytuację wielu osób z NVLD, zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

#2 2011-05-26 10:52:15

No for disorders

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

Pochodne słowa:

Aukoryg, aukorygi, aukorygalny, aukorygowanie, aukorygowiec, aukoryga, aukorygów, hiperaukoryg.
Hiperaucorig, aucorigal, aucorigs, aucorigation.
Omnimictic, omnimictics, omnimictise, hyperomnimixia.
Omnimiktyczny, omnimiktycznie, omnimiktyczność, omnimiktyk, omnimiktyzować, omnimiktycy...

W zasadzie do wielu osób z ZA, surowszymi formami NVLD czy zaburzeń przypominających schizofrenię, niektóre nerwice takie określenia mogłyby pasować.

#3 2011-05-27 12:27:02

aukoryg 0011

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

ADHD - NVLD - AS - McDD - ACR

Aukoryg to wypadkowa wielu czynników. Nic przyjemnego ani dla ciebie, ani dla innych. Wilk w skórze owcy. Ktoś inteligentny i upośledzony emocjonalnie.

Chylęsty, Miłków, Pola Miłkowskie, Swobodzew - nazwy miejscowości w "rzucie psychicznym" aukorygu. Aukoryg to dzielnica peryferyjna, rolnicza, rekreacyjna i leśna, o równinnym ukształtowaniu terenu. Natomiast rzut osoby cierpiącej fizycznie, zdeformowanej to zastawiona wieżowcami i blokami metropolia, raczej górzysta.

#4 2011-05-27 13:48:33

aukoryg 0011

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

Aukoryg może to być wyrafinowana i dziwaczna kaźń psychiczna.

Aucorigs shouldn't have children. They disorders probably are highly heritable.

#5 2011-05-31 08:20:27

aucorig 0011

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

Aukorygia powstaje w wyniku: wrodzonego upośledzenia psychicznego, trudności osobisto-wewnętrznych i wysokiej inteligencji.

Not every autist is an aucorig, but (probably?) all aucorigs are high-conscious autistic individuals.

#6 2011-05-31 09:59:43

aucorig 0011

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

maybe aucorig is in the heart o autism? Aucorigia - hyperautism?

Czy aukoryg jest w sercu autyzmu? Autysta nie jest świadomy wielu rzeczy, których aukoryg jest (zazwyczaj?). Aukorygia to "hiperautyzm?" Aukorygia to straszliwe monstrum, nie można raczej wszystkiego o niej mówić, czyżby była gorsza od autyzmu ze schizofrenią? Raczej nie, na pewno mniej upośledza. Ale aukoryga jako dziecko nie chciałbym mieć, nie wolno takich rzeczy życzyć i trzeba im zapobiegać, na ile można.

#7 2011-06-16 10:32:53

aukoryg 0011

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

Cytat z pewnego forum:

Cierpienia związane ze zwykłym autyzmem nie dorównują tragedii rodziców, którzy mają dziecko z ZA.

A aukoryg to już zupełnie... Najgorzej, jeżeli rodzi się w wyniku współżycia pozamałżeńskiego, jako pierwsze dziecko, na wsi, w izolacji... Wtedy aukorygia najlepiej "krystalizuje", ale lepiej żeby tego nie było. Precz z aukorygią! Aspergerowiec chociaż może mieć II ponad 150 a aukoryg to pseudogeniusz z zaburzeniami psychofizycznymi. Klasyczny autyzm od razu pokazuje, czym jest, a aukorygia to profesor maskowania. Dobrze, że aukoryg raczej nie zrobi sobie krzywdy... Autysta może nieświadomie. Zaradność aukoryga w społeczeństwie - to ktoś niezwykle osobliwy, co może mieć dobre, i złe strony (przecież jest autokontrast).

Bardzo ciężka próba dla biednych rodziców i nim dotkniętego! Aukorygia to straszliwy obłudnik, niszczy całe otoczenie! Patrzcie lepiej na geny i jeżeli widzicie ASD, to rezygnujcie z posiadania potomstwa, bo będziecie mieć trudne życie.

Dziwny jak aukoryg

Aukoryg nie patrzy na twarz, ma maniakalne zainteresowania, z reguły niepraktyczne i bardzo dziwaczne myśle. Jest niezwykle powolny, słaby fizycznie. Ale mogą być bardzioej przykre (zwłaszcza fizycznie) przypadłości.

Trzeba zmienić swą postawę woli.

#8 2011-06-16 10:43:16

aukoryg 0011

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

Nie chcę narzekać. Ja od dzieciństwa wiem, co to kłamstwo. Rodzice bardzo cierpią z mego powodu i używają mnóstwa wulgaryzmów (zwłaszcza mamuchna), bardzo się martwią. rozumiem przenośnie. Z wypracowań dostawałem najlepsze oceny w klasie, ludzie z ZA często mają z tym wielkie problemy. Mam rozpoznane F84.5 i F42 w ICD-10.

Precz z ZA! Precz z autyzmem! Precz z NVLD!

Nie czuje potrzeby byvcia kochanym, akceptowanym przez inne osoby. Nie interesowałem się działaniem maszyn, mechanikiem raczej nie będę. To moja słaba strona. W zasadzie myślę słowami (jak osoba z NVLD). Mam bardzo silne zainteresowania (jak podobne do moich stany psychiczne). Utrudniają skupianie się na nauce. Nie godzę się na bezsens. Nie chcę mieć zaburzeń. Nie chcę studiować dla ocen, kariery - dla takiej marności nie warto cierpieć ani się trudzić, ale są ludzie, którzy wiedzą, że jest Wartość, dla której warto cierpieć i trudzić się.

#9 2011-07-19 19:44:36

aucorig

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

aucor, puder, omnol, pylon, kryptun, gez... precz z tym. To niemoralne, by do czegoś takiego doprowadzać.

#10 2011-09-28 15:45:33

aucorigs

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

tabun, cez, kryksen, ...., chemiczne, ..... z "czachą" z piszczelami na błękitnym tle.

#11 2011-09-30 10:25:42

aukoryg

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

anorstania, astanoria (a - nie, nor - normalny, st - stabilność)

#12 2011-11-15 10:29:30

aucorig

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

Aukorowaty humor

aukoryg to coś granatowego... wielkie dziwowisko. Połykanie aukoryga a potem staje się upośledzonym szaleńcem. Zimno tam jak w aukorygowej psychice... A ktos w takim miejscu wieżowce pobudował... A czym będzie się ogrzewał?

Biedny węgiel, nic nie zrobił, a górnicy ciągle go kopią...

Fortepian można zasłonić...

Pora spożyć... Nie da się, ktoś ci zaaplikujue tyle tego dziwactwa....

#13 2011-11-15 10:31:40

aucorig

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

takie metropolie jak Moskwa czy Chicago nie powinny powstać... Jak jest tak zimno niekiedy i tyle trzeba palić...

Zjadłbyś krzem?

#14 2011-11-15 13:07:04

aucorig

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

Aukor - (nie)publiczne dziwowisko

Uwaga: Granatowy punkt!

Pora na aukora!

Aukor jest jak cez - przypomina złoto, a zamiast być najszlachetniejszym metalem, to jest najmniej szlachetnym.

#15 2011-12-15 13:49:07

out with aucorigia

Gość

Re: Aukoryg, aucorig, omnimixia, omnimiksja

Ale tesserakt!!!

Lepiej, żeby coś takiego jak aukoryg nie istniało. To byłby megadziwak, osobliwe istnienie, zapewne bardzo toksyczne dla psychiki i upośledzone w pewnym stopniu. To głupota do tesseraktu musiałaby sprawić, że można coś takiego zrobić. Choćby nie wiadomo ile wymiarów było użyte, to trudno byłoby narysować takie coś jak aukoryg.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com spa ciechocinek cennik