NLD, NVLD

Opis forum


#16 2013-08-24 22:09:33

aucorig

Gość

Re: The Abrahamic Cerberus - Abrahamiczny Cerber

din napisał:

Ktoś kto krytykuje dekalog musi
wiedzieć że Bóg ustanowił go
ze względu na swoją świętość...

Sam zaś Bóg ma prawo postępować
tak jak nie zawsze nam się wydaje
z nim zgodne..

Tak ja to widze..

Za najbardziej złą i szatańską doktrynę można uznać nie pogaństwo czy ateizm, ale tyranoteistyczne formy monoteizmu (oparte głównie na Biblii czy Koranie)! Stwórca przedstawiony jest przez te malteistyczne poglądy jako istota okrutna, niepodlegająca prawom etycznym i moralnym (jej świętość ma polegać według tych teologii m.in. na tym, że powoduje dobrowolnie i celowo wszelkie zło, sprowadzając ból, potępienie i anihilację na biedne stworzenia). Pod płaszczykiem abrahamizmu narodziła się naprawdę paskudna bestia. Strach przed karą bożą (niestety) wygląda na jej główny oręż.

Monoteizm jest prawdziwy, ale wydaje mi się, że większość monoteistów na świecie myśli właśnie według tej obłudnej teologii tyranoteizmu. Malofilia, malewolencja, czyli m.in. życzenie jakiejkolwiek istocie bólu czy anihilacji (zwłaszcza z woli Stwórcy!) wygląda mi na naprawdę obrzydliwe, coś gorszego od rozpusty, egoizmu, bałwochwalstwa! Malteistyczna interpretacja Pism to główna przyczyna rozplemienia się szatańskiego wizerunku Stwórcy.

Niestety, obraz Pana przedstawiany przez większość abrahamistów wygląda na arcyszatański. Jeżeli ktoś logicznie pomyśli nad przedstawianym przez te poglądy rzekomym postępowaniem Stwórcy, to łatwo wykonkluduje, że Stwórca musi być kimś malewolentnym, o wiele gorszym od Szatana, nieskończenie złym, egoistycznym, obłudnym! Oczywiście Pan taki nie jest! Najbardziej bestialskie doktryny (wzbudzające u mnie wrogość) spotkałem właśnie u abrahamistów. Oskarżyciel i Przeciwnik Boga i człowieka dokonał "znakomitego" podstępu, fałszując naturę, atrybuty i czyny Stwórcy. Monoteizm stał się bardziej przekleństwem ludzkości niż jej wybawieniem. Monoteizm jest tak podzielony, że trudno to opisać. "Popularne" i zainspirowane przez szatanów wyobrażenie Stwórcy przedstawia go tak naprawdę jako czyste, osobowe Zło, istotę pozbawioną moralności i etyki - niszczyciela, psotnika, okrutnika. Nic dziwnego, że tyle ateistów i pogan. Pospolity obraz Stwórcy jest po prostu odrażający. To arcydzieło złych duchów. Zamiast Miłości do boga wzbudza do Niego nienawiść.

#17 2016-01-11 22:38:33

noforlust

Gość

Re: The Abrahamic Cerberus - Abrahamiczny Cerber

What happens with monotheism in the world is

one big הוָֹה

There is SCARY DIVISION between monotheists in our times!

Big Confusion. Tragedy.

#18 2016-01-11 22:49:44

noforlust

Gość

Re: The Abrahamic Cerberus - Abrahamiczny Cerber

Original Sin was the hovah of humanity. Deluge of lust flooded human race after it.

#19 2016-01-12 01:57:03

noforlust

Gość

Re: The Abrahamic Cerberus - Abrahamiczny Cerber

It is hovah how divided is monotheism. Big confusion. Big הוָֹה!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ Port d'AlcĂşdia Boende Pješčana Uvala noclegi ciechocinek montaż klimatyzacji warszawa